فرش رنگ رنگی زیر پایم گسترده پاییز؛ دکوراسیون پاییزی

 
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۸/۱۴

 

این برگ‌های زرد

به خاطر پاییز نیست

که از شاخه می‌افتند

قرار است تو از این کوچه بگذری

و آن‌ها

پیشی می‌گیرند از یکدیگر

برای فرش کردن مسیرت


با سردتر شدن هوا در پاییز، مردم بیشتر در خانه می مانند. اما در کنار آن می توانیم از زیبایی های تغییر فصل هم استفاده کنیم. برای شروع تزیین خانه برای فصل پاییز، نقطه کانونی هر اتاق را انتخاب کنید. از جلوی درب شروع کنید و به قسمت های دیگر خانه بروید. بیرون خانه و در فروشگاه ها به دنبال چیزهایی برای روی میزها، مبلمان و دیوار بگردید. وسایل تزیینی مخصوص تابستان یا حتی آنهایی که همیشه استفاده می کردید را بردارید. به این صورت می توانید فضای زندگی خود را با رنگ ها و وسایل هماهنگ با فصل پاییز، پر کنید.


یک ورودی یا سالن انتظار جذاب را با الهام از فصل پاییز درست کنید. گلدانی را با گل های آفتابگردان بریده شده یا گیاهان خشک شده پر کنید. یک تصویر با موضوع پاییز را بالای دیوار یا پشت گلدان آویزان کنید. یک ظرف پر از کاج های زیبای رنگ آمیزی شده و گل ها و برگ هایی به رنگ خزان زیبا روی میز یا روی زمین قرار دهید.


قابی از جنس پاییز

قطعا تغییر رنگ کل دکوراسیون داخلی خانه فقط برای فصل پاییز و تبدیل کردن تمام وسایل منزل به رنگ‌های پاییزی آسان و به‌صرفه نیست. پس باید به راه‌های بهتری فکر کرد. یکی از این راه‌ها می‌تواند استفاده از تابلوهایی مناسب هر فصل باشد. این قاب‌ها می‌توانند عکس‌هایی از مناظر پاییزی باشند یا اگر خودتان علاقه‌مند به هنر و نقاشی هستید، می‌توانید یک تابلوی زیبا و پر از رنگ‌های پاییزی برای نشیمن منزل‌تان بکشید.

 


برگ‌های پاییزی در دل خانه

برخلاف باور خیلی از مردم که حلقه‌های گل را فقط برای استفاده روی درها می‌دانند، این وسیله دکوری همه‌کاره است و هرجایی می‌تواند قرار بگیرد؛ مثلا بالای شومینه یا میز و در فواصل خالی روی دیوار. علاوه بر اینکه این حلقه‌های گل را در بسیاری از فروشگاه‌های لوازم تزیینی منزل می‌توان پیدا کرد، راه دیگری که ما پیشنهاد می‌کنیم پیدا کردن شاخه و برگ‌های پاییزی و درست کردن یک حلقه گل به سلیقه خودتان است.


فرش گرم و نرم برای کف خانه

کف خانه در پاییز و زمستان نباید سرامیک یا پارکت بدون پوشش باشد. پهن کردن چند لایه فرش‌، روش ساده‌ای است که به کف خانه طرح و رنگ اضافه می‌کند.


فروشگاه تخصصی تاپ فرش گلستانی زیبا و متنوع از بهترین های فرش ماشینی ایران را ایجاد کرده است و تنها با چند کلیک از منزل فرش مورد نظرتان را درب منزل تحویل بگیرید و از گذراندن اوقات در کنار خانواده و بستگان لذت ببرید.

 

از عمر همیشه حاصلم پاییز است.
انگار که در آب و گلم پاییز است.
در فصل غریبه ها مرا دفن نکن.
تاریخ تولد دلم پاییز است

 

فرش ماشینیفرش پاییزفرش فانتزیکارخانه فرش ماشینیدکوراسیون پاییزیفرش گرم و نرم
whatsapp call اینستاگرام ایران داهوا