درباره ما

فرش؛ آیینه هنر ناب ایرانیست، فرش ایرانی قصه رنگ است. خوش رنگ ترین فرش های ایرانی را از تاپ فرش بخواهید.مجموعه تاپ فرش با مدیریت مجتبی برخوردار از سال 1395 آغاز به کار کرد.تجربه و تخصص در انتخاب برندها و فرش های با کیفیت باعث شد تا وب سایت تاپ فرش توسط ایشان راه اندازی شود.
امروزه تنها با یک کلیک، خریداران می‌توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقایسه کرده و پاسخ‌های خود را در کسری از ثانیه دریافت کنند. دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه و پارک خودرو، انتظار در صف اتوبوس و مترو و جر و بحث با فروشندگان نیست. خرید اینترنتی راه حل مناسبی برای دور زدن ترافیک و آلودگی هوای شهرها می باشد.
تاپ فرش یک کسب و کار اینترنتی دارای تمام مجوزهای لازم است. با تاپ فرش بطور مستقیم و بیواسطه از تولیدکننده خرید می نمایید. خریداران، دیگر مجبور نیستند هزینه های سربار فروشگاههای سنتی فرش (هزینه مکان، هزینه تبلیغات، دستمزد فروشندگان و هزینه های اداره فروشگاه) را پرداخت کنند. تاپ فرش، حاصل کار تمامی تولید کنندگان فرش ایرانی را به خانه شما آورده است. 24 ساعته درخدمت شماییم. فرش ها را مقایسه کنید. از ما مشاوره بگیرید. متنوع ترین طرح ها و رنگ ها و بافت ها را (متناسب با هر سلیقه و توان مالی) برایتان آماده کرده ایم. 
هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی تاپ فرش حذف مشکلات خرید های سنتی، فروش فرش ها بطور مستقیم و بیواسطه از کارخانه فرش کاشان با کمترین قیمت فرش و با کمترین حاشیه سود و بطور کل فراهم آوردن امکان خرید آسان فرش، ایجاد تمایز در خرید فرش و در نهایت تامین رضایت حداکثری مشتریان می باشد.
چشم اندازمان در ده سال آینده کسب سهم مشخصی از بازار فرش ایران نیست، بلکه هدفمان در ده سال آینده راضی بودن تمام مشتریان است (حتی یک مشتری ناراضی برایمان زیاد است). زیرا آگاهیم که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده ماست و لذا سعی نموده ایم بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان نماییم.
عرضه بدون واسطه انواع فرش ها به مصرف کنندگان از کارخانه های فرش کاشان، عرضه انواع برندهای معتبر فرش، و ایجاد شرایط مقایسه و انتخاب بیشتر برای مشتریان، ارائه خدمات ویژه به مشتریان (انواع تخفیفات، حمل رایگان، بیمه محصولات، حفظ ارتباط با مشتریان وتکریم آنان و...) راهبرد کنونی و آینده تاپ فرش است.
whatsapp call اینستاگرام ایران داهوا