راهنمای انتخاب رنگ اتاق خواب

 
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۵


رازهای انتخاب رنگ اتاق خواب را برای رسیدن به آرامش بدانید ، هر کدام از رنگها اثراتی روی ذهن و روان شما دارند که یک به یک به آنها اشاره خواهیم کرد.
 

انتخاب رنگ فرش اتاق خواب

رنگ ها نقش مهمی را در زندگی ایفا می کنند، انتخاب بهترین رنگ ها طبق شخصیت مهم است. در این مقاله لیستی از رنگهای مختلف که برای اتاق خواب مناسب است را به شما معرفی می کنیم و سعی کنید طبق شخصیت تان بهترین رنگ ها را انتخاب کنید چون این رنگ ها می توانند وضعیت زندگیتان را تغییر دهد.

 

انواع رنگ ها برای دکوراسیون اتاق خواب

 

اتاق خواب زرد :

رنگ زرد، رنگ قوی است و دلالت بر انرژی صلح و آگاهی می کند این رنگ معمولاً برای اتاق مطالعه و اتاق کودکان پیشنهاد می شود. اگر این رنگ را برای اتاق خواب استفاده می کنید باعث روشنی و تعادل انرژی و احضار عشق می شود.


اتاق خواب بژ :

رنگ بژ، رنگ عشق است که باعث تعادل آتشی مجاز ها می شود. استفاده از این رنگ برای اتاق خواب ها شگفت انگیز است و روی روند خواب تاثیرات مثبتی را می گذارد.

 

اتاق خواب آبی :

رنگ آبی آرامش افراد را بالا می برد و تاثیرات مثبتی را روی زندگی زوجین یا شخصیت افراد می گذارد. اگر از سایه های تیره استفاده می کنید از رنگهای مناسب برای متعادل کردن آن استفاده کنید.اتاق خواب سبز :

رنگ سبز سمبل امیدواری است که حاصلخیزی و شفا را نشان میدهد. این رنگ تأثیرات مغناطیسی مثبتی را روی زندگی می گذارد و برای ذهن آرامش بخش است. اگر زوجین برای باروری مشکل دارند می توانند از این رنگ برای اتاق خواب استفاده کنند.اتاق خواب نارنجی :

این رنگ زیبایی و قدرت را نشان می دهد و برای راحتی و بالا بردن قدرت روح مناسب است که باعث احساس خوشحالی و عشق می شود. این رنگ یکی از بهترین رنگها برای اتاق خواب است.اتاق خواب قرمز :

این رنگ سمبل صبر و شجاعت است، اگر مشتاق هستید که از این رنگ برای اتاق خواب استفاده کنید با رنگهای روشن آن را متعادل کنید. این رنگ رابطه ها را بهبود می بخشد و برای زوجین جدید خوب است.
 

 

اتاق خواب سفید :

این رنگ نماد صلح و قدرت است که شفافیت و تمرکز را به همراه دارد. این رنگ را با رنگهای دیگر متعادل کنید. رنگ سفید خواب شب را مختل می کند، اگر مشتاق هستید که از رنگ سفید استفاده کنید آن را با وسایل رنگی متعادل کنید.


در فروشگاه تخصصی فرش ماشینی تاپ فرش انواع فرش ماشینی سنتی و فرش فانتزی با زمینه های رنگ دلخواه را جستجو کنید و یا از ما مشاوره بگیرید.

 

صدها طرح و رنگ فرش ماشینی را در تاپ فرش برایتان آماده کرده ایم. انواع فرش ماشینی کرم، فرش ماشینی سرمه ای، فرش ماشینی قهوه ای، فرش ماشینی آبی، فرش ماشینی نسکافه ای، فرش ماشینی نقره ای و ... در فروشگاه اینترنتی تاپ فرش ببینید. خرید فرش دلخواهتان را با تاپ فرش تجربه کنید.


خرید مطمئن، آسان، بیواسطه و ارزان فرش ماشینی و ارسال رایگان فرش ماشینی درب منزل در سراسر ایران در تاپ فرش

 

فرش اتاق خوابرنگ فرش ماشینیفرش ماشینی کرمرنگ فرش فانتزیرنگ اتاق خوابدکوراسیون اتاق خوابانواع فرش ماشینیقیمت فرش ماشینیکارخانه فرش ماشینی
whatsapp call اینستاگرام ایران داهوا